Covid-19

Siz değerli müşterilerimize kapılarımızı yeniden açmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Salgının ülkemizde baş göstermesinin hemen ardından, The Bodrum Royal Palace bünyesinde oluşturduğumuz Pandemi İzleme Komitemiz ve ilgili tüm birimlerimiz gündemi ve gelişmeleri devamlı takip etmeye başladılar. Hazırlanan eylem planları çerçevesinde bu birimlerimiz önümüzdeki süreçte de yakın takibe devam edecek, yeni gelişmelere göre gerekmesi halinde Otel bünyesindeki prosedürlerde ihtiyaç olabilecek revizeleri yapmayı sürdüreceklerdir.

Hizmete ara verdiğimiz dönemde, sizlere sağlıkla, güvenle ve keyifle geçireceğiniz bir ttail deneyimi sunmak için bir dizi hazırlık gerçekleştirdik. Sağlığınızı önceliğimiz olarak kabul ederek hijyen koşullarını en üst seviyeye çıkarırken, konforunuzdan da hiçbir şekilde taviz vermemeyi esas aldık.

COVID-19 Pandemisi dolayısıyla olası tüm riskleri dikkate almak suretiyle artırdığımız hijyen ve temizlik önlemlerimizi dikkatinize sunarız.

COVID-19 Korunmaya Yönelik Ek Tedbirler ve Uyulması Gereken Kurallar

Pandemi riskinden korunmak için Kişisel Koruyucu Ekipman kullanımı ve sosyal mesafenin korunması önem arz etmektedir.
Otelimin her alanında tüm misafir ve çalışanlarımız yüz maskesi olmaksızın giremezler. Otele giriş esnasında ateş ölçümü yapılmaktadır. Otelimizin genelinde tüm alanlarda sosyal mesafeyi koruyacak şekilde yeniden kapasite düzenlemesi yapılmıştır.

Sağlıklı bir tatil deneyimi yaşamanız için alacağınız kişisel tedbirlerinizin yanı sıra siz değerli misafirlerimiz ve çalışanlarımızı korumak için ilave tedbirler aldık ve sosyal teması olabildiğince azalttık.

tr_TRTurkish
en_USEnglish ru_RURussian de_DEGerman tr_TRTurkish